PARODA „GRYBŲ PARADAS“

Šis ruduo turtingas spalvomis, subrandintais vaisiais ir baravykais. Esame pratę  kiekvieną rugsėjį – spalį pakviesti visą įstaigos bendruomenę dalyvauti rudens gerybių parodoje. Šiais metais paroda pavadinta „Grybų paradas“.

Ji organizuota lauke. Na ir pridygo grybų, grybukų   lopšelio – darželio „Aitvaras“  pievelėse, po medžiais ir krūmais. Visi džiaugėmės vieni kitų išmone, išradingumu, darbų gausa.

Aktyvūs buvo visų grupių  vaikučiai ir jų tėveliai, auklėtojos. Parodos lankytųjų akį džiugino baravykai, raudonviršiai, kelmučiai, ne ką mažiau jiems nusileido musmirės.  Buvo ir retų grybų kaip antai pavasarinis  bobausis, pumpotaukšlis.

Parodą puošė ir kolektyviniai grupių vaikų ir auklėtojų darbai, piešiniai, lipdiniai ir įmantrios kompozicijos.

Paroda džiaugėmės visą savaitę, bet kaip žinia grybai greit sensta, tęžta  ir pūva, tad suskubome juos laiku surinkti į pintines.

Smagu, kad ši rudenine paroda mūsų įstaigoje vyko, nepabijojusi nei ligų, nei lietaus.

Nuoširdus AČIŪ dalyviams ir organizatoriams.