Naujienos

Gerumo kibirkštėlės

Lapkričio 9-13 d. lopšelyje darželyje “Aitvaras” vyko KŪRYBINĖ SAVAITĖ – GERUMO KIBIRKŠTĖLĖS. Norime pasidalinti vykusių veiklų prisiminimais…

Dienos vis trumpėja, naktys ilgėja, o įsisiautėjęs virusas visus kuo greičiau veja į namus, atrodo, kad ruduo užmigdė ne tik gamtą, bet ir žmones… Tačiau lopšelio – darželio „Aitvaras“ bendruomenė nutarė pasidalinti „gerumo kibirkštėlėmis“.

Continue reading “Gerumo kibirkštėlės”

Sveikiname konkurso prizininkus

„Mokyklos virtuvės brolija“ (UAB Handelshus), organizavo konkursą „Daržovės ir vaisiukai emociukai- nuotaikingos gėrybių istorijos“ skirtą pasaulinei Obuolio dienai (spalio 21 d.)

Konkurso tikslas – ugdyti vaikų sveikos mitybos kultūrą, formuoti teigiamą požiūrį į vaisius ir daržoves. Konkurso užduotis – pateikti darbus, kuriuose atsispindėtų: daržovės, vaisiai, jų auginimas, rinkimas kartu, šeimos bendravimas, maisto gamyba, pietavimas, sveiki, skanūs mėgstami patiekalai, laimingi vaikai, laiminga visa šeima.

Norime pasidžiaugti, jog ,,Kodėlčiukų“ grupės ugdytinis Tauras, drauge su pedagogę Rasa Šomkienę, dalyvavo piešinių konkurse ir laimėjo prizinę vietą.

Mokytoja Rasa

Kalbėkime apie savo jausmus

Šiuo metu mes visi bijome susirgti, saugome save, vieni kitus, o užsikrėtus jaučiame didelę baimė, neviltį ir net kaltės jausmą. Kviečiame kartu mažinti blogus jausmus pandemijos metu. Kaskart išgirdę, kad kas nors serga, ar užkrėtė kitą priminkime kad:

  • sergantis žmogus nepasirinko pats susirgti. Sergantis asmuo gali jaustis vienišas

Continue reading “Kalbėkime apie savo jausmus”

Svarbi informacija!

Mieli bendruomenės nariai,

Dalinamės Vilniaus miesto savivaldybės administracijos informacija.

Pranešame, kad nuo š. m. spalio 28 d. Vilniaus miesto savivaldybėje įvedamas karantinas (2020 m. spalio 26 d. LR Vyriausybės nutarimas Nr. 1177 https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/6621e6d4182011eb9604df942ee8e443?jfwid=8m7nck4cz)

Daugiau informacijos rasite čia: Continue reading “Svarbi informacija!”